Září ŠD II.

Už je tu začátek školního roku, čas na opětovné setkávání ve třídách i družince. Prošli jsme si školu, připomněli, kdo zde pracuje, a zopakovali jména kamarádů. Zahráli si pohybovou hru „Pan učitel řekl“, nakreslili aktovky, jablíčka a hrušky. Družinku vyzdobily obrázky s podzimní tématikou. Vlídné zářijové počasí nám umožnilo trávit čas venku na hřišti i v přírodě a nasbírat první kaštany a žaludy. V rámci podzimní dílny z kaštanů, žaludů a modelíny vznikly zajímavé houbičky a sluníčka.